Specjalista w Dziale Organizacji Dydaktyki (WFiB w Poznaniu)

Klient WSB - Poznań
Miejsce pracy Poznań
Zakres obowiązków

• rozliczanie przeprowadzonych zajęć dydaktycznych
• przygotowywanie umów dydaktycznych
• zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji oraz sprawnego przepływu informacji
• prowadzenie bieżącej aktualizacji w systemie rezerwacji sal wykładowych
• obsługa baz danych
• dbałość o prawidłowy przebieg procesu planowania zajęć, egzaminów i zaliczeń semestralnych

Poszukiwane kompetencje

• bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu
• sumienność i terminowość
• zdolności analityczne, spostrzegawczość
• samodzielność oraz kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań
• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
• zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania oraz różnorodne projekty
• umiejętność współpracy z zespołem

Wymagania
• wykształcenie wyższe (preferujemy absolwentów kierunków ścisłych)
• mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej związanej z obsługą umów zlecenie, rozliczeniami oraz wymagającej umiejętności analitycznych
• biegła obsługa komputera – MS Office, w szczególności MS Excel
• komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo przynajmniej na okres roku; zatrudnienie od lipca 2021)
• rozwój kwalifikacji zawodowych
• możliwość podjęcia studiów i szkoleń na preferencyjnych warunkach
• nauka języka angielskiego
• możliwość skorzystania z dodatków pozapłacowych (opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)
• dodatkowe dni wolne od pracy

www.wsb.pl

Zapraszamy osoby zainteresowane ofertą pracy o przesłanie CV w terminie do 4.07.2021 poprzez przycisk:

Koniecznie zaznacz numer referencyjny oferty w temacie maila: DOD/P/06/21.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data ostatniej modyfikacji czwartek, 17 czerwca 2021